Wynajem łodzi wędkarskiej z przewodnikiem Szwecja

Zachwyca unikalnym krajobrazem pełnym dzikich zakątków, mnóstwem jezior i zatoczek oraz przybrzeżnych wysp. Szwecja to kraina malowniczych fiordów i charakterystycznych szkierów – skalistych wysepek, które wytworzyły się w procesie niszczenia podłoża przez lodowiec. Unikalne archipelagi, zaciszne plaże i połacie sosnowych lasów wokół tworzą niepowtarzalny klimat, który po prostu warto poczuć. Marzysz o spokojnym wypoczynku?

5000SEK

Wyprawa wędkarska Szwecja 

Szwecja stanowi jeden z ulubionych kierunków wyjazdów europejskich wędkarzy. Całe połacie gęstych lasów poprzecinane są licznymi nurtami rzek czy strumieni oraz wstęgami błękitnych i krystalicznie czystych jezior. Ten sporo większy od Polski kraj zamieszkuje niecałe 9 milionów ludzi, dlatego nie należy obawiać się ogromnego ścisku na łowiskach. Wędkowanie w Szwecji to tak naprawdę połączenie doskonale przygotowanej infrastruktury z pięknymi krajobrazami roztaczającymi się wokół zbiorników wodnych. W samej środkowej części kraju znajduje się prawie… 96 tysięcy jezior! Do dyspozycji wędkarzy pozostaje urozmaicone wybrzeże z mnóstwem wysp i wysepek (łącznie ponad 221 tysięcy). Dużym plusem jest bardzo wygodne połączenie – szybko i bez problemów można tutaj dotrzeć promem kursującym z Polski. Poznaj najlepsze wyprawy wędkarskie (Szwecja)!

4250 SEK

Wędkowanie w Norwegii

Jest jednym z ulubionych kierunków wypraw europejskich wędkarzy. Wyjazd do Norwegii na ryby to połączenie przepięknych krajobrazów ze zbiornikami pozwalającymi złowić prawdziwe potwory z głębin. Na podobne widoki nie trafisz w żadnym innym miejscu na świecie. Przyroda tego skandynawskiego kraju zachwyca niezwykłym zjawiskiem geologicznym – malowniczymi fiordami. Strome i wąskie zatoki wcinają się nawet na setki kilometrów w ląd, tworząc zapierające dech w piersiach widoki.

14000NOK